SOSYAL MEDYA
Markaların sosyal medya hesapları için aylık planlar hazırlayarak içerik ve tasarımları oluştuyoruz. Farklı dijital ortamlarda paylaştığımız gönderilere gelen kullanıcı soru ve görüşlerini yanıtlıyoruz. Sayfa analizlerini düzenli takip ederek raporluyoruz. Sosyal medya çalışmalarımız arasında yer alan seeding ile son kullanıcı nezdinde marka bilinirliğine katkı sağlıyoruz.

Her bir markanın kurumsal dokusuna ve genel iletişim diline uygun, yalın ve sade görsel dilini sosyal medya kuralları dahilinde oluşturarak markanın vermek istediği mesajı en doğru şekilde iletiyoruz.

Tüketiciyle birebir iletişim kurulan sosyal medya hesapları üzerinden gelen yorum ve özel mesajlara markanın kendi iletişim diliyle yanıt veriyor ve bir anlamda marka algısını pozitif şekilde yönetecek Müşteri Hizmetleri servisi sunuyoruz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Markanın kendi hesapları haricindeki çeşitli sosyal medya hesapları, forumlar, web siteleri gibi alanlarda üçüncü ağızdan tüketici deneyimleri paylaşımları yapılmasını sağlıyoruz. Böylelikle farklı platformlarda markadan olumlu söz edilmiş olmasını sağlıyor; ayrıca SEO (Search Engine Optimization / Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarına katkıda bulunuyoruz.

Sosyal medya platformlarının kendi analiz araçları ve/veya 3. parti raporlama araçlarını kullanarak elde ettiğimiz verileri, anlaşılır ve yalın bir hale getirerek müşterinin ihtiyaçlarına uygun şekilde ve belirli periyodlarda raporluyoruz.